تبلیغات
دانشجویان معترض دانشگاه آزاد واحد مهران - دانشگاه آزاد مهران مهد تقلب ها! (طنز)

دانشجویان معترض دانشگاه آزاد واحد مهران
 
 گالری تصاویر دانشگاه


منتظر پیام های گرم شما
همون طور که احتمالا در جریان هستید در حال سپری کردن ایام با سر سعادت امتحانات پایان ترم هستیم و این روزها همه در حال دست و پا زدن برای پاس کردن واحدهاشون هستن و به هر طریقی شده تلاش می‌کنند تا واحدهایی رو که برداشتند پاس کنند و برای رسیدن به این مهم دست به هر کاری می‌زنند.

یکی از اون کارهایی که خیلی ها به امید اون سر جلسه امتحان میروند تقلّب هست که البته این کار مهارت خاصی هم لازم داره و و هر روزه شاهد پیشرفت چشم گیر این رشته هستیم و شاید به جرات بتوانم بگویم که به روزترین رشته در واحد مهران همین رشته است که همواره همگام با علم روز در جهان در حال حرکت بوده.

اگر بخواهیم از نظر تاریخی تقلّب رو بررسی کنیم متوجه میشویم که اولین تقلب در دانشگاه آزاد مهران اتفاق افتاد. شاید باورتون نشه ولی اولین تقلب زمانی اتفاق افتاد که حسن کچل پا در دانشگاه آزاد مهران گذاشت و به هنگام امتحانات پایان ترم و سر اولین جلسه امتحان وقتی به این باور رسید که پاسخ هیچ یک از سوالات را نمی‌داند سر در گریبان خویش فرو برد و اندکی فکر کرد و همینجا بود که جرقه‌ی اولین تقلب دنیا زده شد و سپس حسن با پشت دست بر پس کله‌ی دوستش زد و برگه‌ی او را از زیر دستش ربود و پاسخ تمام سوالات را نوشت.اما این تازه شروع کار بود و امروز دانشگاه آزاد مهران  یعنی جایی که حسن معروف به کچل اولین تقلب جهان را در آن انجام داد تبدیل به مهد تقلب در جهان شده است!!!!  و این در حالی است که از حسن کچل و همزاد٬ شاگرد وفادارش یادی نمیشود کسانی که همواره روش های محیرالعقولی در ضمینه تقلب ابداع کرده و خدمت بزرگی به جامعه‌ی دانشجویی و دانش‌آموزی روا داشته اند. پس بر خود وظیفه دانستم تا در این ایام با سعادت و مبارک امتحانات پایان ترم یادی از استاد عزیز و گرامی پرفسور حسنِ کچل بکنم و این عالم فرهیخته را به تمام دانشجویان مبارکه معرفی کنم. یادش گرامی!

( با تشکر از خانم «ج» که این مطلب رو برای ما ارسال کردند)
نوشته شده در تاریخ شنبه 28 خرداد 1390 توسط افشاگر .
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ