تبلیغات
دانشجویان معترض دانشگاه آزاد واحد مهران - چند نکته (اطلاعیه شماره یک)

دانشجویان معترض دانشگاه آزاد واحد مهران
 
 گالری تصاویر دانشگاه


منتظر پیام های گرم شما

 با سلام خدمت دوستان

* قبل از هر چیز از غیبت چند روزه خودم و عدم بروزرسانی وبلاگ عذر خواهی میکنم... دلیلش هم یک مسافرت چند روزه خارج از استان بود که دسترسی مناسب به اینترنت نداشتم.

*از تمام دوستانی که طی چند روز گذشته مشکلات  موجود در بخش آموزش را  از طریق ایمیل برای ما ارسال کردند تشکر کرده و  طی چند روز آینده مطالبی را که دوستان در رابطه با عملکرد و ضعف های آموزش دانشگاه مطرح کرده اند در قالب یک پست جداگانه منتشر می گردد.

* همچنین مطلع شدیم که کس یا کسانی آدرس این وبلاگ را در داخل بعضی از کلاسهای درس دانشگاه دیوار نویسی کرده اند که  این عمل را محکوم میکنیم و مسئولیت این انجام این عمل زشت که جز ضربه زدن به  بیت المال و ایجاد سوء نظر نسبت به نویسندگان این وبلاگ حاصلی در پی نداشته را هرگز بعهده نخواهیم گرفت.

از تمام دوستان خواهش میکنم حمایت ها، نقطه نظرات و راهکارها سازنده خود رادر قالب پیام یا درج در بخش نظرات با ما در میان بگذارند و از دیوار نویسی و ... جدا خود داری نمایند.

 * موضوع دیگر اینکه پیام هایی دریافت داشته ایم  مبنی بر اینکه "فلان کارمند یا فلان دانشجو مشکلات اخلاقی را بوجود آورده اند که باید در وبلاگ به آنها پرداخته شود" که یادآوری این نکته ضروری به نظر می رسد هدف ما بیان و انعکاس مشکلات دانشگاه (آموزشی و فرهنگی و ...) از طرق محترمانه و مسالمت آمیز می باشد و قصد ریختن آبرو احدی را نداریم.

ضمناً باید این نکته را اضافه کرد که دوستانی که به عنوان کارمند در محیط دانشگاه مشغول خدمت هستند به نوعی از بهترین ها بوده که مشکلات کاری را نباید به هیچ وجه به مسائل دیگر تعمیم داد.

* موضوع دیگر که اخیرا ذهن دانشجویان و شاید دوستان غیر دانشجو که بعضاً با این محیط در ارتباط هستند را به خود مشغول نموده است حرکات و رفتار های مشکوک تعداد معدودی دانشجوی دختر در دانشگاه است که همانند یک گروه منسجم روز به روز همچون شرکت های هرمی در حال عضو گیری بوده که با آرایش های نامناسب و رفتارهایی که دور از شأن یک دانشجو می باشد قصد مشوش نمودن جو دانشگاه و جذب جنس مخالف به جهت بهره برداری های پلید و بعضاً مالی را دارند و با حضور مستمر در دانشگاه حتی در ایامی که برنامه کلاسی نداشته باشند سعی در پیاده سازی نیات زشت خود را دارند. این گروه که از نظر تحصیلی نیز دارای وضعیت خوبی نیستند از غفلت مسولین دانشگاه جهت میل به اهداف شوم خود بهره جسته که متاسفانه تا حدودی در این راستا موفق بوده اند.

از ریاست محترم دانشگاه برادر بزرگوار جناب آقای غیابی خواهشمدیم قبل از اینکه این موضوع به یک نیروی دفع دانشجو در دانشگاه مبدل نگردیده تصمیم مناسبی  اتخاذ نمایند.

با تشکر - افشاگر    efshagar_90@yahoo.com   

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 9 خرداد 1390 توسط افشاگر .
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگ